Inwestycja i lokalizacja


Osiedle Nowe


"Osiedle NOWE" to kameralne osiedle, którego niewątpliwym atutem jest łagodna atmosfera podmiejskiej ciszy, przy jednoczesnej bliskości miasta powiatowego jakim jest Puck.

Osiedle zlokalizowane będzie w Połczyno BIS, przy ul. Nowej.

Połczyno BIS i jego wybudowania znajdują się zaraz za granicą administracyjną miasta.

 

To kompleks 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie: szeregowej, bliźniaczej i wolno stojącej.

W zabudowie szeregowej każdy z 12 segmentów stanowić będzie oddzielny budynek. Natomiast 4 budynki w zabudowie wolno stojącej i bliźniaczej stanowić będą 8 samodzielnych lokali. Każdy z budynków / lokali składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, częściowego podpiwniczenia i przynależnej części zielonej. Do każdego budynku / lokalu przynależeć będzie również zadaszone miejsce postojowe.

Minimalistyczna architektura budynków wyróżnia się elegancją, a jasna kolorystyka elewacji zapewnia inwestycji ponadczasowy wygląd.

parallax background

Realizacja osiedla rozbita została na dwa etapy.


E T A P – I

Sześć budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Prace związane z realizacją ETAPU – I zostały już rozpoczęte, natomiast zakończenie prac planowane jest na III kw. 2019 roku.

Sprawdź ofertę dostępnych segmentów


E T A P – II

Sześć budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz dwa budynki jednorodzinne w zabudowie wolno stojącej.

Inwestor:
M2 BUDOWNICTWO sp. z o.o. - Puck

Projekt budowlany:
PRACOWNIA PROJEKTOWA „m kwadrat” s.c. - Puck


Standard wykończenia każdego z segmentów


U W A G A

Sprzedający zastrzega sobie prawo do nieznacznych zmian konstrukcyjnych i projektowych budynku podyktowanych względami technicznymi oraz do zmian materiałowych wyposażenia wnętrza, na elementy o nie gorszej jakości.

Umów się na spotkanie

Spodobał Ci się dom?
Chcesz zobaczyć osiedle?
Umów się z nami na spotkanie!